30
Квітня
2019
Ми приєдналися до Європейської фестивальної асоціації (EFA)

Січеславська асоціація фестивалів «АртЕтно-Фест» у квітні 2019 року стала колективним членом Європейської фестивальної асоціації (EFA), яка є на сьогодні одним із найвідоміших, найшанованіших і найбільших культурно-мистецьких об’єднань у Європі.

Штаб-квартира EFA розташована в Брюсселі, а сама організаціє має понад 65-річну історію. Вона створена у 1952 році та нині до її складу входять понад 100 фестивалів і фестивальних асоціацій, що представляють близько 40 європейських і світових країн.

Ця велика культурна мережа зараз вже має вагомий вплив на загальну культурну європейську політику і культурну політику окремих країн завдяки об’єднаним зусиллям і представництву членів Асоціації в різних європейських структурах.

Головними цілями Асоціації, згідно її Статуту, є:

а) підтримка значення і репутації мистецьких фестивалів у світі й, особливо, в Європі;

б) сприяння міжнародному співробітництву між фестивалями та відповідними організаціями;

в) представлення, як міжнародна організація, фестивалів на національному та міжнародному рівнях;

г) сприяння обміну знаннями, інформацією та досвідом між фестивалями-членами Асоціації;

д) розробка скоординованої моделі співпраці з митцями, глядачами та владою;

е) підтримка заходів, що сприяють досягненню цих цілей.

Таким чином фестивалі, що входять до складу Січеславської асоціації, а також організації та особи, які підтримують діяльність Січеславської асоціації в тій чи іншій формі, зможуть використовувати під час своїх заходів та масових подій логотипи EFA.

Члени Асоціації запрошуються на всі заходи, що організовує EFA чи її члени, отримують інформаційну та організаційну підтримку в розвиткові партнерства з фестивалями та організаціями, які входять до її складу.

Також одним із центральних завдань EFA є взаємодія між фестивалями, державною владою та іншими зацікавленими сторонами.

Тож для Січеславської асоціації фестивалів «АртЕтно-Фест» таке партнерство дуже важливе, адже тепер ми у складі найбільшого культурно-мистецького об’єднання у Європі!

Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити