19
Червня
2019
Book Space-2019

2 Міжнародний книжковий фестиваль “Book Space-2019” відбудеться з 21 по 23 червня та проходитиме на Фестивальному причалі.

«Book Space» – це перша регулярна книжкова подія такого масштабу на сході України. Також це перший книжковий фестиваль, який ставить собі за мету стимулювати інноваційні підходи в книговиданні.

Цього року його тема – “Нові форми життя” В XXI столітті ми постійно стикаємося з чимось, чого раніше просто не існувало. Освіта і медицина, література і преса, бізнес та відпочинок, сім’я і робота – всі ці сторони людського життя можуть похвалитися новими формами, все ще мало вивченими й часом такими незвичними. Протягом Другого міжнародного книжкового фестивалю Book Space його організатори спробують відкрити стільки нових форм життя, скільки встигнуть.

В межах фестивальної програми всіх чекатиме:

 лекційна програма”Нові форми життя”;

 програма “Книжки майбутнього”

 програма авторських читань “Майбутні книжки”;

 дитяча програма з провокативним питанням “Як не боятися дитячих книжок?”;

 видавничий майданчик;

 поетична сцена;

 музична програма.

Програма “Книжки майбутнього” розповість про книги з доповненою реальністю, інтерактивні електронні видання, паперові видання з використанням інших медій, а також нові форми існування наративів: комп’ютерні ігри, серійний он-лайн роман, трансмедійний сторителінг тощо. Окрему увагу буде приділено екранізації книги та коміксам і графічним романам як особливому типу літератури.

Повний перелік та програму фестиваля можна буде знайти на офіційній веб-сторінці проекту https://bookspacefest.com у найближчий час.

Матеріал підготовлено за інформацією https://litcentr.in.ua/news/2019-06-23-9869

Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити