7
Жовтня
2019
Гучно пройшов обласний фестиваль „Сила нескорених”

Вже 4-рік поспіль проходить обласний патріотичний фестиваль „Сила нескорених”.

Захід, приурочений Дню захисника України, відбувся 6 жовтня та став вже традиційним.

Ідея його проведення належить депутату Дніпропетровської обласної ради Віктору Боняку, а головним організатором є КП «Центр народної творчості «Дивокрай» ДОР».

Фестиваль відбувся завдяки згуртованій співпраці військових ОК “Схід”, 93-ї бригади “Холодний яр”, ПВК, 25 ДШБ , а також представників МНС, поліції, медичної служби, комунальних служб м. Дніпра, Самарської у м. Дніпрі ради.

Відвідувачам не завадив навіть дощ.

Їх чекала реконструкція бойових дій із реальними вибухами та пострілами, військовою технікою.

А ще польова кухня із солдатською кашою й різними смачними стравами, виставка військової техніки та концерт.

Головна мета заходу – патріотичне виховання, знайомство мешканців області з подіями, які відбувалися під час Другої світової війни та у зоні проведення АТО, утвердження в свідомості і почуттях мешканців області патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України та нашого краю, підвищення престижу військової служби, а звідси – культивування ставлення до солдата як до захисника вітчизни, героя.

Серед сучасних державотворчих процесів, які відбуваються в Україні, у суспільстві спостерігається пробудження громадянської і громадської ініціативи, виникають різні громадські рухи, молодіжні організації, розповсюджується волонтерська діяльність. На даний момент, як ніколи, потрібні нові підходи і нові шляхи до виховання патріотизму як почуття і як базової якості особистості. При цьому потрібно враховувати, що Україна має величну культуру та історію, досвід державницького життя, які виступають потужним джерелом і міцним підґрунтям виховання молоді.

Автор
Іванов Іван Іванович
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити