11
Лютого
2020
ЯК ДИВУВАВ DNIPRO GOGOLFEST

Так збіглося, що фестиваль отримав визнання та увійшов до п’ятірки найкращих фестивалів Європи.
Початок фестивалю відзначився виконанням опери PRO dni PRO, на площі Героїв Майдану просто неба, яка була спеціально створенна для Дніпра. Організатори повідомили, що оперу змогли переглянути близько 4 тисяч глядачів.

Упродовж другого дня фестивалю гості змогли відвідати 40 подій. Серед них – перформанси, вистави, музичні виступи, лекції, сінематека та розваги для дітей.

“Родзинкою” театральної програми став показ site-specific проєкту від режисера Дмитра Костюминського “ДніПРОметей Повсталий” у недобудованій шахті метро “Центральна”, виникнення якого у Дніпрі стало можливим завдяки працівникам Дніпрометробуду. Вони взяли на себе всю підготовку локації та забезпечували її повну надійність для артистів та глядачів.
“Родзинкою” останнього дня DniPRO ГогольFest стала опера-реквієм IYOV в аерокосмічному центрі. Це містично-театральне дійство від режисера Влада Троїцького та композиторів Романа Григоріва та Іллі Разумейка, що увійшло до топ-10 опер світу за версією міжнародного конкурсу Music Theatre NOW, у якому змагалися 436 вистав із 55 країн.
Більш детально за посиланням: https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/

Фестиваль спрямований на мобілізацію активних креативних людей міста, мотивацію для творчих ініціатив, створення арт-проектів, які продовжать роботу після закінчення фестивалю.

Стратегія фестивалю передбачає ревіталізацію міських та обласних просторів. Історичні, знакові, оригінальні локації, які сьогодні малоактивні або занедбані, починають розвиватися та перетворюються на центри культурної активності.

Ще більше тут http://dniprogogol.org/what, фото – Анастасія Мантач та Артем Галкін

Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити