19
Березня
2020
EUROPEAN FESTIVALS ASSOCIATION

The Coronavirus affects strongly the artistic and cultural field with many festivals, concerts and events cancelled.

EFA пропонує використовувати інші варіанти праці під час цієї кризи. Інтернет – як одна із альтернатив доступу до мистецтва та культури.

The Coronavirus affects strongly the artistic and cultural field with many festivals, concerts and events cancelled. Theaters, museums and other cultural sites are closing in more and more countries. We want to express our solidarity towards the sector. As a network, we are committed to explore ways to act in this crisis: by sharing knowledge, developing alternative tools to access arts and culture, gathering funds for losses and more.

Коронавірус сильно впливає на художнє і культурне поле, де багато фестивалів, концерти та заходи скасовані. Театри, музеї та інші культурні об’єкти закриваються в все більше і більше країн. Ми хочемо висловити свою солідарність стосовно сектору. Як мережа, ми прагнемо дослідити способи діяти в цій кризі: обмін знаннями, розробляючи альтернативні інструменти для доступу до мистецтва та культури, збираючи кошти на втрати і багато іншого.

Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити