19
Березня
2020
І знову козацькі пісні звучатимуть на обласному фестивалі талантів ОТГ

22 лютого 2020 року  відбулась конструктивна розмова з представниками об’єднаних громад області  у будівлі обласної ради.  Говорили про цьогорічні проекти.  Детально обговорювали обласний фестиваль талантів, який заплановано на 06 червня 2020 року.

Третій рік поспіль відбудеться Обласний фестиваль талантів на території  ТРЦ «Караван» (площа ТРЦ „Караван”, вул. Нижньодніпровська, 17, м. Дніпро). Його організаторами є управління з питань гуманітарної сфери обласної ради, КП «Представництво Придніпров’я» та ГО «ЖІНКИ плюс».

Учасниками фестивалю можуть бути представники ОТГ різного віку та соціальних категорій, студенти та учні культурних та освітніх закладів області, виробники харчової та сільськогосподарської продукції.

Мета  обласного фестивалю талантів – об’єднати талановитих мешканців ОТГ Дніпропетровщини  через:

  • виявлення майстрів народно-ужиткового мистецтва, авторів та виконавців пісень, хореографічних композицій, гумористичних, творчих номерів, дизайнерів, виробників, кулінарів тощо з числа мешканців ОТГ;
  • сприяння культурному розвитку Дніпропетровщини, збільшення обізнаності населення щодо культурного надбання;
  • популяризація матеріальної та нематеріальної культурної спадщини Дніпропетровщини;
  • сприяння подальшому формуванню та поповненню Списку елементів нематеріальної культурної спадщини Дніпропетровщини.

Як і в минулому році,  фестиваль буде проходить у два етапи та за трьоманапрямками: „Виставковий”, „Мистецький”, „Кулінарний”.

Під час першого етапу в ОТГ будуть проводитись відбіркові конкурси учасників за вищеназваними  напрямками та обиратись найкращі.

За напрямком „Виставковий” представники ОТГ обирають тих учасників, які будуть під час другого етапу Фестивалю наповнювати презентаційну площадку ОТГ з представленням товарів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва та тих, що братимуть участь у презентаційній виставі про громаду.

За напрямком „Мистецький”  представники ОТГ обирають тих, хто братиме участь у комплексному виступі представників ОТГ на головній сцені Фестивалю. Чекаємо на один яркий виступ! Це може бути вокал, хореографія, музичні інструменти, театр мод, пантоміма, гумористична композиція тощо.

За напрямком „Кулінарний” представники ОТГ обирають одну кращу страву, що відноситься до корисної їжі таякамає особливості приготування, смаку або подачі.

Пропозиції ОТГ щодо учасників другого етапу фестивалю   прийматимуться до 01 травня 2020 року на розгляд конкурсної комісії, яка їх узагальнить та сформує програму фестивалю!

Всіх учасників фестивалю чекатимуть дипломи „Учасника обласного фестивалю талантів”, а переможців – дипломи лауреатів та цінні подарунки.

А ще у цьому році ми також плануємо зафіксувати рекорд України.

У минулому році до нього були залучені здобувачі освіти та педагогічні працівники 17 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської області.  Це був флешмоб з реєстрацією національного рекорду України на тематику гендерної рівності, під час якого пари – дівчина та хлопець – у одязі, що відповідає професії, яку вони отримають після завершення навчання, шикувалися на площі перед сценою і виклали слоган «Рівні».   Під час минулорічного рекорду було зафіксовано 60 пар з 60 професій.

Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити