31
Березня
2020
Кращі музичні фестивалі Європи-2020

Музичні фестивалі – це не просто багато улюблених виконавців в одному місці, це ще й ціла пригода, яскраве дійство, купа емоцій, нові друзі. На щастя, за всім цим далеко ходити не треба: Європа – справжня «королева» музфесту, головне, щоб до літа європейські країни остаточно «одужали» від коронавируса і не закривалися на карантин.

Primavera Sound – Барселона, Іспанія – фестиваль номер один для списку в 2020 році. Дивовижні живі виступи, багато прохолодних місць, де ви можете провести час з друзями, а також місто, повне смачної їжі. Фестиваль має прекрасну і насичену атмосферу, сюди приїжджають дуже багато людей різних національностей спеціально для відвідування цієї події.

Meadows in the Mountain - один з найбільш унікальних музичних фестивалів у світі. Він проходить на висоті 850 м над рівнем моря в горах Родопи в Болгарії. Музична лінія - супер-альтернатива, де кожен знайде щось для себе. Є також уроки болгарського фольклору. Тут розповідають незвичайні історії, проводять сеанси відкритих мікрофонів і всілякі заходи. Тут люди відпочивають від цивілізації з максимальною повагою і добротою до один одному. Немає кращого свята, ніж спостерігати схід сонця над горою під різні стилі музики.
 

Фестиваль Defqon.1 у Біддінгхёйзен, Нідерланди- фестиваль електронної музики, втілення мрії фанатів хардстайл, хард-хауса і техно. Він складається з 14 етапів, більше 250 артистів і 80 000 відвідувачів. Це найбільший фестиваль світу в своєму роді.

Glastonbury Festival в  Великобританії  - один з найвідоміших у світі фестивалів музики і виконавчого мистецтва. Щороку, близько 175 000 відвідувачів, стікаються в цю заміську ферму, щоб провести вихідні, слухаючи найгучніші імена в музиці. Колись це починалося з невеликого місцевого заходу на сімейній фермі в 1970 році. В даний час цей захід  перетворився на найбільший фестиваль світу під відкритим небом. Квитки завжди розлітаються дуже швидко, тому що від охочих немає відбою. Для всіх, хто не встиг, BBC транслює більшість основних сцен в прямому ефірі. 
Бренд Tomorrowland тепер охоплює весь світ. Він має кілька глобальних подій, але оригінал починався в Бельгії і це місце гідно відвідування.
Кращі ді-джеї світу грають для величезного натовпу. Тут застосовуються новітні візуальні технології, світлотехніка, море диму і приголомшливі декорації. Сюди збираються любителі електронної музики з усього світу. Дух фестивалю зорієнтований на молодь з прагненням вести і надихати нове покоління.
Snowbombing - Майрхофен, Австрія - кращі групи виконують свою музику в живу і ді-джеї зі всієї земної кулі збираються на австрійських схилах для сніжної вечірки, яка виводить фестиваль на абсолютно новий рівень.
2020 рік буде включати шість головних майданчиків, чотири гірських сцени, вилазки в ліс, снігові дискотеки і велику криту територію з товарними наметами, де ви зможете придбати різні сувеніри і товари. Тут днем ​​займаються спортом, ввечері і вночі відвідують концерти та дискотеки, а вранці висипаються для того щоб повторити ще раз.
У місті, яке славиться музикою з всього світу, вдалося створити чудовий фестиваль, який проводиться тут щороку.
Parklife - Манчестер, Англія - це досить великий фестиваль і займає величезну територію. Він володіє великим списком зірок світової величини з танцювальної музики, хіп-хопу та електронної музики. Бурхливий фестиваль щороку приваблює понад 140 тисяч відвідувачів.

Детальніше за посиланням: https://spartonus.com/

Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити