6
Травня
2020
Портал “ДніпроКультура” – просвітницький проект, присвячений культурі Дніпропетровського регіону.

З початку 2017 року співробітники Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія (ДОУНБ) започаткували Портал «ДніпроКультура» – просвітницький проект, присвячений культурі Придніпров’я загалом і сучасної Дніпропетровської області зокрема.


На Порталі «ДніпроКультура» розміщуються матеріали про цікаві культурно-мистецькі події нашого краю, видатних діячів творчих професій, публікуються нариси з історії міст і сіл Дніпропетровщини, розповіді про пам’ятники культури та пам’ятки природи, театри, музеї, бібліотеки. Тут можна прочитати про розвиток народних традицій і обрядів, огляди мистецького та літературного життя регіону. Пропонуються додаткові посилання на друковані джерела та веб-ресурси з інформацією про культуру регіону.


Користувачі Порталу мають можливість переглянути фотографії визначних пам’яток архітектури, портрети видатних діячів, світлини виробів майстрів народних промислів, почитати твори місцевих письменників, ознайомитися з мультимедійними ресурсами культурного надбання Дніпропетровської області.
Портал «ДніпроКультура» запрошує всіх, хто цікавиться культурою Дніпропетровщини, читати, дивитися, слухати та насолоджуватися його ресурсами. А також брати участь у наповненні Порталу.

Детальніше за посиланням: https://www.dnipro.libr.dp.ua/pro-proekt

Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити