29
Травня
2020
Музичні свята “Євро фольк 2020”

Музичні свята “Євро фолк 2020” проходять в різних державах і містах Європи протягом всього 2020 року, складаються з сорока п’яти музичних фестивалів і проводяться під егідою Європейської Асоціації фольклорних фестивалів – ЕАFF (офіційний партнер UNESCO ).

.

Основна подія Музичних свят “Євро фольк” – Фестиваль No 1 в Європі традиційних народних мистецтв – Старопланінскій фестиваль “Балкан фольк” в Болгарії. У ньому щорічно беруть участь від 7 000 до 15 000 музикантів, співаків і танцюристів.

Характерною особливістю Музичних свят “Євро фольк” є те, що всі виступи записуються за допомогою професійної аудіо та телевізійної техніки і кращі з них транслюються багаторазово по більш 20 кабельних і супутникових телевізійних каналах і по світовому інтернет телебаченню “EuroFolkTV” в адресі tv.eurofolk. com.

Ці види діяльності реалізують основну мету Європейської Асоціації фольклорних фестивалів – EAFF, а саме – популяризацію традиційних народних мистецтв, використовуючи величезні можливості засобів масової інформації. Підтримка розмаїття основних традиційних цінностей та ідентичності різних національностей, гарантує еволюцію людства.

Музичні свята "Євро фольк 2020"
Музичні свята "Євро фольк 2020"
Музичні свята "Євро фольк 2020"

Основним завданням організаторів є надання творчим колективам можливості виступити і включення їх до конкурсної програми, що визначає кращіх з них, а також рекламування призерів шляхом показу їх виступів в телевізійному ефірі Європи.

Музичні свята "Євро фольк 2020"

Україна також ввійшла до цієї спільноти та проводить щорічно музичне свято традіційних народних мистецтв. В цьому році V Фестиваль з фольклору «Евро Фольк – Україна 2020» пройшов 14.03.2020-15.03.2020 м.Київ.

Музичні свята "Євро фольк 2020"
Музичні свята "Євро фольк 2020"
Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити