8
Липня
2020
Прем’єра музичного дитячого фільму “Дронині мандрони”

15 липня 2020 р. в  кінотеатрі  «Кіно-тема», ТРЦ«Neo-Plaza» відбудеться прем’єрний показ дитячого музичного фільму «Дронині мандрони».

 21 сторіччя…

Сучасні діти захоплюються гаджетами. Їх цікавлять тільки комп’ютери, планшети, віртуальні ігри та телефони. Коло їх спілкування зведено до повідомлень в Telegram та stories в Instagram. Вони пишуть програми та додатки, їм ніколи ганяти з м’ячом, їсти зелені абрикоси та ловити у полі метеликів.

Але вони опиняються в ситуації де реальне життя відрізняється від віртуального та створює умови для об’єднання, лицарських вчинків, творчості та дружніх стосунків.

Сюжет будується навколо пригод восьми дітлахів, які проводять літню зміну у таборі. Діти беруть участь у конкурсі на звання «Найкращого загону літа». Задля перемоги їм потрібно придумати конкурсну програму на тему: «Модна та сучасна українська культура». Виявляється, що герої картини майже нічого про українську культуру не знають. Але як здобути необхідну інформацію без гаджетів та інтернету? Тож доводиться обходитись «підручними засобами». Навчатися Петриківському розпису у найкращого майстра, знайомитися із українською культурою, долучатися до народних традицій. Що з цього вийшло? Дізнаєтесь з фільму, метою якого є підтримка Петриківського розпису, як невід’ємної частини всесвітньої спадщини  Юнеско.

Більша частина зйомок проходила у селищі Мала Петриківка, що в Дніпропетровській області. Знімальною локацією стало етно-подвір’я «Миколин Хутір». В ньому мешкає величезна родина, яка не тільки є визнаними майстрами Петриківського розпису, але і живими носіями того традиційного образу життя, що існував в Україні декілька століть тому.

Замовник КП «Центр народної творчості «Дивокрай» за підтримки Дніпропетровської обласної ради.

Прем'єра музичного дитячого фільму "Дронині мандрони"
Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити