1
Серпня
2020
Добіг кінця І-й етап Обласного фестивалю талантів

Підведено підсумки І-го етапу Обласного фестивалю талантів, який проводиться серед наших ОТГ і є практично орієнтованим діалоговим майданчиком для їх представників. Він проходив on-line, а його учасників визначали самі ОТГ.

Сьогодні конкурсна комісія розглянула 32 заявки – цікавенні відеопрезентації, що супроводжувались фото та текстовою інформацією. Найпопулярнішим видався напрям „Творчийˮ, де обирали 10-ку найкращих з 117 заявок! За напрямом „Спадщинаˮ обрано 9 найкращих, у „Кулінарномуˮ їх 5.

Презентаційні відеоролики за всіма напрямами, надіслані на адресу оргкомітету Фестивалю, зможуть побачити під час гала-концерту Фестивалю, який заплановано у серпні. Проте дата залежить від карантинних заходів. Наступний етап – вибір переможців. І він залежитиме від мешканців регіону, адже саме вониїх обиратимуть шляхом on-line голосування з 4 по 12 серпня. Інформацію про кращих номінантів по кожному з напрямків буде розміщено на сайті tourism.dp.gov.ua, де проходитиме процедура голосування. Обирайте найкращих, підтримайте своїх фаворитів! #спадщина #фестиваль


Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити