21
Серпня
2020
В Одесі пройде Вишиванковий фестиваль

21 серпня на Приморському бульварі стартує традиційний Вишиванковий фестиваль. У цьому році він буде йти 4 дня, з дотриманням всіх норм безпеки в зв’язку з пандемією коронавируса.

В Одесі пройде Вишиванковий фестиваль

Цього року всі чотири дні буде працювати ярмарок майстрів: кераміка, вишиванки, іграшки, прикраси та багато іншого. Вона розгорнеться, традиційно, уздовж Приморського бувльвара.

В Одесі пройде Вишиванковий фестиваль

21 серпня о 20:00 запалять свічки пам’яті та влаштують хвилину мовчання в пам’ять про тих, хто загинув в боротьбі за незалежність України.

23-го серпня об 11:00 від підніжжя Потьомкінських сходів стартує колективний підйом прапора України. Це одне з найбільш видовищних подій фестивалю – багатометровий прапор несуть вгору по сходах десятки людей і він немов ковзає до пам’ятника Дюку. Щоразу прапор має стільки метрів, скільки років виповнюється з дня проголошення Незалежності України. На цей раз прапор матиме 29 метрів у довжину.

У той же день о 17:30 стартує масовий диктант з української мови. Взяти участь в ньому і перевірити на ділі свої знання української мови може кожен.

В Одесі пройде Вишиванковий фестиваль

24 серпня з 10:30 до 13:00 вишикується традиційний Вишиванковий ланцюг – одесити і гостя міста у вишиванках. Щороку сюди збираються сотні людей – в ошатних вишиванках і вибудовуються від Дюка до морвокзалу живим ланцюгом. У цьому році будуть деякі зміни – в зв’язку з дотриманням заходів карантину, але традиційна подія, яке стало візитною карткою фестивалю, відбудеться.

У той же день опівдні стартує патріотичний автопробіг.

За посиланням: http://www.vf.od.ua/about/

В Одесі пройде Вишиванковий фестиваль
Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити