22
Серпня
2020
Дослідження міфологічної історії нашої області

За ініціативою голови обласної ради Святослава Олійника на Дніпропетровщині пройшов конкурс серед місцевих бібліотек та краєзнавчих музеїв «Легенди Дніпропетровщини».

На конкурс надійшло понад 160 історій від 73 музеїв та бібліотек 19 районів та 12 міст регіону. Теми легенд – від походження сіл до таємниць природних об’єктів. Є перекази глибокої давнини, а є такі, що виникли зовсім недавно. Але кожна з цих легенд заслуговує на увагу.

Конкурсна комісія, до складу якої увійшли історики, музейники, бібліотекарі, представники  гуманітарного управління обласної ради та КП ДОР «Представництво Придніпров’я», обрали 15 найкращих легенд та історій, які нині вже розміщені на сторінці «Туризм на будь-який смак» офіційного обласного  туристичного сайту http://tourism.dp.gov.ua

Усі фіналісти конкурсу отримали призи «глядацьких симпатій» від Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. Яворницького, Дніпропетровської обласної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія та від Центру народної творчості «Дивокрай».

Цей конкурс тільки трохи відхилив завісу таємниць історії Дніпропетровщин. Попереду ще багато відкриттів. Усі разом ми відтворюємо і створюємо історію нашого краю!

Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити