11
Жовтня
2020
Міжнародний фестиваль різдвяних хорів 2020 на Мальті
Мальта, з її стратегічним положенням у центрі Середземного моря, завжди була перехрестям для обміну культурним різноманіттям, також завдяки стільки державам, які правили цією країною протягом її історії. Ось чому хорові традиції острова дуже давні, сильні та широко поширені. Мета цього Міжнародного фестивалю - забезпечити поєднання різних хорових традицій з усього світу на Мальті для взаємного культурного обміну та збагачення.

 На сьогоднішній день Мальта, безумовно, є однією з найважливіших країн туристичного сектору Європи. Багатий історією та чарівністю ..... з великим почуттям гостинності по відношенню до відвідувачів і перш за все .. з теплим помірним кліматом. У вільний час групи, що беруть участь, матимуть можливість відпочити та дослідити різні унікальні міста та села цього чарівного острова ... повного історії. Тому ми хотіли б запросити вас відкрити цю реальність, мабуть, у найкрасивішу пору року.
На Мальті справді є міцні різдвяні традиції. Це було б чудовою можливістю заспівати у цій святковій атмосфері в одних із найбільш приголомшливих барокових церков на острові разом із місцевими хорами в атмосфері взаємного обміну та збагачення.

Минулі видання цього фестивалю були набагато більш ніж успішними, за участю кількох хорових колективів з декількох європейських країн, таких як Англія, Франція, Італія, Уельс, Сардинія, Угорщина, Ірландія, Болгарія, Литва, Іспанія, Сицилія, Греція, Естонія і звичайно з Мальти та сестринського острова Гоцо.

Фестиваль 2020 буде організований протягом 4 днів з 3 по 7 грудня в різних унікальних церквах бароко на Мальті. Мальтійські хори також візьмуть участь у цьому Міжнародному фестивалі. Фестиваль не є конкурентоспроможним і відкритий для змішаних хорів, чоловічих хорів, жіночих хорів, молодіжних хорів, хорів духовної музики, хорів госпелу, хорів народної музики тощо.

Кожен хор може виступати у своєму стилі, але майте на увазі, що цей фестиваль проводиться в католицьких церквах, і тому список пісень повинен включати священні пісні, напевно різдвяні пісні та, можливо, навіть євангельські пісні. Кожен хор може виконувати "акапельно", а може супроводжувати фортепіанний орган або інші музичні інструменти. Організація забезпечить використання відповідних церковних фортепіанних органів. Якщо фортепіанний орган певної церкви не міг бути використаний, його замінить електричне піаніно / клавіатура. Будь-які інші інструменти повинні бути передані відповідним хором.
За посиланням: http://festival-association.eu/fest/
Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити