19
Жовтня
2020
В Дніпрі пройде фестиваль «Фермата осені».

З 26 по 30 жовтня в Дніпрі пройде фестиваль «Фермата осені».

Вперше в Дніпрі пройде масштабний симфонічний осінній фестиваль. Його організували в філармонії Дніпра, куди запросили кращих молодих музикантів, як наднових зірок, так і визнаних у всьому світі. Крім місцевих талантів глядачі зможуть насолодитися музичними виступами українських віртуозів зі світовим ім’ям.

Віртуоз Роман Гриньків почне концерт фьюжн-імпровізацією на бандурі. Але обіцяв зіграти і народну українську п’єсу. Не пропустіть концерт номінанта на Греммі і кращого бандуриста сучасності. Це буде унікальний союз старовинного українського музичного інструменту – бандури та академічного симфонічного оркестру Дніпропетровської філармонії імені Л.Б.Когана.

27 жовтня в рамках фестивалю вас чекає «Коган Квартет» – це об’єднання кращих музикантів академічного симфонічного оркестру в невелику камерну форму. І на своєму концерті квартет виконає: Й. Гайдн – струнний квартет, до мажор, ор 7; №3 ( “Імператор”) і Д. Шостакович – струнний квартет №8, до мінор, ор. 110.

28 жовтня теж прекрасний союз симфонічного оркестру під керівництвом Айдара Торибаєва і кращих студентів-вокалістів академії музики імені Глінки. Вони виконають найкращі партії з різних опер.

І закриє фестиваль музикант з Дніпра, який зараз живе в Києві і обіцяє стати світовою зіркою – молодий скрипаль Іван Пятоволенко. Він буде солістом з симфонічним оркестром під керівництвом незмінного диригента Наталії Пономарчук.

У цей вечір-закриття будуть виконані наступні твори: Бетховен «Пасторальна» симфонія і основою буде концерт Брамса. Концерт Брамса – одне з найбільш віртуозних творів цього жанру, який було складено влітку 1878. Цей концерт композитор присвятив видатному скрипалеві – Йозефу Йоахима.

За посиланням: https://philharmonic.com.ua/

Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити