2
Листопада
2020
Багатожанровий фестиваль “Самоцвіти”

V Міжнародний Багатожанровий Інтернет фестиваль-конкурс “Samocvity – Країна безмежних можливостей” буде проходити в новому форматі.

Організатором цього конкурсу виступає громадська організація “Арт – центр “Антре” – креативні мандрівники географічним та мистецьким світом. Якщо ви чули такі назви як “Samocvity”, “Витоки”, “Aqua Fest” або “Etno – Folk”, то це – команда фанатично відданих та закоханих у свою справу творчих людей.

Фестиваль-конкурс організовано з Метою підтримки творчого натхнення та розуміння з боку однодумців і колег, що талант, прагнення творити та працювати не залежить від обставин та ситуацій.

До участі в програмі  фестивалю – конкурсу “Самоцвіти — On line” запрошуються українські та зарубіжні дитячі, юнацькі та дорослі учасники . Представники: дитячих шкіл мистецтв, дитячих музичних шкіл, дитячих вокальних студій; середніх загальноосвітніх шкіл; середніх-професійних, середньо-спеціальних та середньо-технічних навчальних закладів; культурно-дозвільних закладів.

Організатори фестивалю роблять особливий акцент на  залучення молоді зі всієї України та інших країн до культурної співпраці в умовах непередбачених ситуацій та з метою допомоги тим хто її потребує.

За посиланням на сайтіhttps://artantre.eu/…/samocvity_internet_fest_solo…/

Багатожанровий фестиваль "Самоцвіти"


Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити