18
Листопада
2020
МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ МУЗИКИ В БАТУМІ

Із задоволенням ЗАПРОШУЮТЬ фольклорні ансамблі, хорові колективи, колективи бальних танців, школи мистецтв, музичні театри, колективи сучасного танцю, оркестри взяти участь в XI МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ «BATUMI FEST» з 01 – 05 липня 2021 р

Батумі – другий за величиною місто Грузії, розташований на узбережжі Чорного моря на південному заході країни. Батумі, розташований в субтропічній зоні біля підніжжя гір Малого Кавказу, є популярним туристичним центром, відомим своєю мінливою погодою. Це галасливий морський курорт в теплу пору року, але взимку він може бути повністю покритий снігом.

Цей фестиваль проводить ВСЕМІРНА ФЕСТИВАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ (WOFA) – це організація, мета якої об’єднати всі фестивалі в світі.

Місія WOFA – прославляти музику, танці, особливі події, об’єднувати різні культури з усього світу через музику, танці та традиційні національні костюми народів ….

Метою WOFA є представлення та затвердження фольклору, хорового співу, танців, традицій, костюмів і культурної спадщини, подання фольклорної хореографії, хорової музики та нових танців …

В учасників буде можливість познайомитися з новими друзями з різних країн, насолодитися красою дивовижних міст, дізнатися багато нового про фольклор і традиції інших країн і відсвяткувати життя, дружбу і любов через музику і різні танці, обмінятися досвідом і інформацією, отримати нові знайомства, знайомство з новими місцями.

Детальніше за посиланням; http://festival-association.eu/fest/420

Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити