6
Грудня
2020
IX Міжнародний фестиваль музики і фольклору – Танцювальний фестиваль MIMOZA FEST

Із задоволенням запрошують фольклорні гурти, хорові колективи та мажоретні колективи оркестрів, дитячі, молодіжні та дорослі колективи взяти участь в XI Міжнародному музично-фольклорно-танцювальному фестивалі «MIMOZA FEST» 11-15 червня, Будва-Герцег-Нові Котор Чорногорія 2021. Фестиваль буде проходити в рамках WOFA – ВСЕСВІТНЬОЇ ФЕСТИВАЛЬНОЇ АСОЦІАЦІЇ.

У цьому місці стільки краси, що нам ніколи не насититися. Це завжди одне і те ж, але все ж інше. Це дуже близько, але все ж таємниче і недоторканною. Це розслабляє, кидає виклик і спокушає. Це краса, яку ми постійно шукаємо. І якщо нам пощастить – це краса, до якої ми завжди повертаємося.

Будва, розташована в самому серці Адріатичного узбережжя Чорногорії, чекає вас з її екзотичними пейзажами,

Узбережжя Будви входить в число найкрасивіших узбереж світу, і його краса не залишить вас байдужим. Його довжина становить 38 км, на ньому 35 прекрасних піщаних пляжів (8 пляжів відзначені блакитним прапором – престижною міжнародною нагородою за якість і стандарти обслуговування і пропозиції на пляжі). За якістю відправки пляжі Будви відносяться до вищої категорії.

Будва – мегаполіс чорногорського туризму завдяки великій кількості пляжів і готелів, які роблять його одним з найбажаніших туристичних напрямків.

Будва багата не тільки своєю природною красою, наприклад, островами затоки і пляжами, але й історичними пам’ятниками.

Старе місто Будви розташований на невеликому півострові і представляє собою скарбницю культурної спадщини. Пересічені вузькими вуличками і площами знамениті будівлі, церква Св. Трійця, де знаходиться могила вишуканого письменника Степан Митров Любиша, церкви Св. Іван, Св. Богородиця і Св. Сава. Ви можете відвідати стіну Старого міста Будви і відчути дух старовини і чарівність Будви в стилі ренесанс.

В Старі Граді (Старому місті) ви також можете відвідати безліч магазинів, кафе, ресторанів і галерей. Монастирі Станевич, Подострог, Режевічі і Градіште є важливими історичними та релігійними пам’ятками Будви.

Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити