13
Грудня
2020
“ЧЕРВОНА РУТА” – ЯК КУЛЬТУРНИЙ ФЕНОМЕН

Фестиваль творчості, як явище виник дуже давно. Найяскравіший вітчизняний фестиваль національної молодіжної музики – “Червона Рута” відбувся у 1989 р. у Чернівцях. Це здійснило справжню «революцію» в українській культурі, що мала вплив на все суспільство. Фестиваль народив нову молодіжну музику, якої до цього не існувало.

Раніше українська молодь, не маючи своїх вітчизняних кумирів, змушена була задовольнятися московською естрадою, або слухати західних поп-зірок. Відкрита «Рутою» нова музична хвиля здобула нечувану популярність в Україні і серед української діаспори по всьому Світу. Багато пісень, виконаних вперше на фестивалі, одразу стали хітами, які співали мільйони людей.

Переможці “Рути-89” та їх пісні займали перші місця в усіх хіт-парадах та різноманітних опитуваннях. Миттєво, вчора зовсім невідомі музиканти перетворилися на загальних кумирів української молоді кінця 80-их – початку 90-их років. Вже протягом наступного року вся Україна співала “рутівський” репертуар “Братів Гадюкіних”, Андрія Миколайчука, О.Тищенка, ВВ, І.Білик, М. Бурмаки, “Тризубого Стаса” та ін.

Всі ми бачимо надзвичайний успіх селебрітіз, відкритих колись Фестивалем і надія на успіх наших номінантів не згасає .

Text by www.rutafest.art

“ЧЕРВОНА РУТА” - ЯК КУЛЬТУРНИЙ ФЕНОМЕН
“ЧЕРВОНА РУТА” - ЯК КУЛЬТУРНИЙ ФЕНОМЕН
“ЧЕРВОНА РУТА” - ЯК КУЛЬТУРНИЙ ФЕНОМЕН
Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити