4
Січня
2021
Етно-клуб “Кочережська Слобода”

Українське село – територія щирості і щедрості, колиска народної пісні і слова. Саме тут – справжні почуття, емоції, вчинки, бо все на виду, і про кожного знають.

Для мешканців села, занурених у повсякденні господарські турботи, місцем відпочинку, зустрічей, святкувань завжди був сільський клуб. Тут вперше виходили на сцену місцеві вокалісти, самобутні актори сільського театру, тут народжувалися співочі і танцювальні колективи, а для багатьох з них, це місце було стартом у виборі професії кульпрацівника, для того, щоб з роками зрозуміти просту істину: ДЛЯ СЕЛА КЛУБ – ЦЕ ЙОГО ДУША.

Сьогодні ми перенесемося у часі і з хвилюванням відкриємо ретро-завісу сільського клубу №2 (колгоспу Карла Маркса) , де відразу потрапимо на новорічний концерт, виставу чи вечорниці… Лише мить і вже у пам’яті виникають якраві миттєвості, гучні оплески глядачів, схвальні вигуки і регіт, а за простенькими сценічними кулісами “голосний”суфлерський шепіт… Якими ж були самодіяльні колективи 50-60-70-80-90-х! Якими СПРАВЖНІМИ були талановиті сільські артисти!

Детальніше на сайті: https://www.facebook.com/105336414462947/?ref=page_internal

Етно-клуб "Кочережська Слобода"
Етно-клуб "Кочережська Слобода"
Етно-клуб "Кочережська Слобода"
Етно-клуб "Кочережська Слобода"


Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити