21
Січня
2021
До унікального етнофестивалю «Різдвяна Зірка» приєдналася вся Україна

Етнофестиваль «Різдвяна Зірка» – яскраве і барвисте шоу, яке вже не перший рік проходить на Дніпропетровщині в Софіївській громаді. Це унікальний культурний проект, що дозволяє самобутнім народним колективам показати себе у всій красі.

Музичні номери учасники записували на відео і викладали в ютуб. Зараз там значна добірка колядок і щедрівок на будь-який смак.

Цього року в «дистанційному» фестивалі змогли взяти участь не тільки місцеві вертепи, а й артисти з інших міст України.

Вокальні та театральні композиції прислали 100 колективів з 18 областей! До етнофестивалю підключилися «колядники» з Миколаєва, Херсона, Івано-Франківська, Харкова, Рівного, Тернополя та інших міст України. Вже буквально на 3 день, відеоролики учасників зібрали понад 77 тисяч переглядів.

Виступи оцінює компетентне журі за такими критеріями як: автентичність, якість відео, звуку, монтажу, наявність різдвяних атрибутів і яскравих костюмів, загальний рівень постановки. Переможці отримають цінні призи, а приз глядацьких симпатій вручать колективу, чий ролик набере рекордну кількість лайків.

Ще одна особливість цього сезону – відхід від класичних різдвяних і біблійних сюжетів. Якщо в минулі роки центральним персонажем була вмираюча і воскреша коза, то сьогодні ми бачимо яскраві спроби імпровізацій.

Втім, якщо ви прихильник класичних персонажів, завмираєте від щастя при перших акордах «Щедрика», повірте, все це теж є.

Включаємо. Насолоджуємося. Голосуємо! https://www.youtube.com/playlist?list=PLpXs3ZkcjRI0U1JqL5-SzWYUjNSUNAHrm

Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити