4
Березня
2021
Майданчик з живою музикою

Фестиваль “Віртуози фолку” був започаткований у 2017році для популяризації, підтримки, промоції та розвитку сучасних музичних гуртів та окремих виконавців, які у своїй творчості відтворюють традиційну народну пісенну та інструментальну спадщину України в авторських версіях та імпровізаціях сучасними засобами музичної виразності, зберігаючи всю особливість та неповторність фольклорного матеріалу.

Майданчик з живою музикою

Унікальність «Віртуозів фолку» в тому, що на одній сцені, в один час, в одному просторі поєднуються виконавці, які працюють в різних стилістиках, але мають у своїй музиці український код: від автентики до фолк-року, від троїстих музик до етно-джазу. І так сталося, що на цьому фестивалі засіваються зерна нових проектів. І ми бачимо, як ці зерна проростають і народжуються нові ідеї та нові несподівані проекти: як, наприклад, поєднання автентичних виконавців з фольк-роковими гуртами чи з академічними виконавцями.

Майданчик з живою музикою

Цей фестиваль – як велика модерна лабораторія сучасної, стильної, крутої народної музики і таких же проектів. І такий синтез – це місія фестивалю.

Майданчик з живою музикою

“Віртуози фолку» – це не лише музика, але й унікальна атмосфера, яку створюють талановиті майстри з виготовлення етно-музичних інструментів і майстри народних ремесел. Вони приїжджають з різних куточків України, презентують свої унікальні колекційні вироби та проводять безкоштовні майстер-класи. Приємно відзначити і різний вік учасників, і високий професійний рівень, різноманітність гуртів за використанням музичного інструментарію, стильове розмаїття, оригінальність музичних ідей тощо. http://virtuozyfolku.com.ua,

Майданчик з живою музикою
Майданчик з живою музикою
Майданчик з живою музикою
Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити