15
Березня
2021
INTER BEST FEST ФЕСТИВАЛЬ ТАЛАНТІВ ТА КРАСИ

    Ідея створення проекту Inter Best Fest народилася в співробітництві декількох клубів Дніпра, які щорічно успішно проводили з 2016 року фестиваль “Міні міс Весна”. У рамках проекту між виступами учасників, на сцені показували театральні, танцювальні й вокальні номери вихованці різних творчих клубів. З часом аудиторія фестивалю значно розширилась багатожанровим конкурсом талантів та краси для всієї сім’ї. Це було дивовижне поєднання, що стало самобутньою візитівкою організаторів.
    Розширюючи постійно свої можливості, фестиваль продовжує шукати нові форми. V ювілейний фестиваль за ініціативою постійних учасників через карантин був проведений в онлайн форматі. Це дало можливість долучити якомога більшу кількість дітей проявити свої таланти та приєднатись до культурного життя нації з малих років. Відтепер фестиваль проходить не лише на сцені, але й в онлайн режимі.

    Зазнавши ребрендінг, відтак сімейний фестиваль талантів та краси носить ім’я Inter Best Fest. Щороку у фестивалі брали участь більше 200 дітей. Останній формат дозволив охопити понад 1000 дітей Дніпропетровщини та сусідніх регіонів.

INTER BEST FEST  ФЕСТИВАЛЬ ТАЛАНТІВ ТА КРАСИ

Мета проекту – розкривати нові таланти серед дітей, підлітків та дорослих. Цей благодійний фестиваль значно урізноманітнить життя українців, допомагаючи розвиватися й шукати себе.

INTER BEST FEST  ФЕСТИВАЛЬ ТАЛАНТІВ ТА КРАСИ

    Окрім того, до участі у фестивалі залучаються діти з обмеженими можливостями та з багатодітних сімей. Ця інклюзивна нотка дозволяє усім дітям знаходити в собі прекрасне, розвиваючи власний потенціал. Це пропаганда єднання дітей й дорослих людей усіх соціальних статусів, яка формує міцну, сильну націю, доповнюючи душу патріотизмом та гордістю за рідну країну.

INTER BEST FEST  ФЕСТИВАЛЬ ТАЛАНТІВ ТА КРАСИ
Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити