21
Березня
2021
Багатожанровий фестиваль “Самоцвіти”

Організатор багатожанрових фестивалів “САМОЦВІТИ” ГО “Арт центр “Антре” оновил календар фестивалів та конкурсів весна-літо 2021 .

Багатожанровий фестиваль "Самоцвіти"

Для підтримки творчого натхнення та розуміння з боку однодумців і колег, що талант, прагнення творити та працювати не залежить від обставин та ситуацій, організатори фестивалів “Самоцвіти” оголошують про відкриття нового сезону весна-літо 2021. Організатори фестивалю роблять особливий акцент на залучення молоді зі всієї України та інших країн до культурної співпраці в умовах непередбачуваних ситуацій та розвитку культурної етно-спадщини.

Багатожанровий фестиваль "Самоцвіти"

До участі в програмі фестивалю-конкурсу “Самоцвіти – Країна безмежних можливостей” запрошуються українські та зарубіжні дитячі, юнацькі та дорослі творчі колективи, а також індивідуальні виконавці. Представники: дитячих шкіл мистецтв, дитячих музичних шкіл, дитячих вокальних студій; середніх загальноосвітніх шкіл; середніх-професійних, середньо-спеціальних та середньо-технічних навчальних закладів; культурно- дозвільних закладів.

Багатожанровий фестиваль "Самоцвіти"

Календар фестивалів, програми, умови участі, зразок заявки дивіться на сайті https://artantre.eu/uk/home/

Багатожанровий фестиваль "Самоцвіти"
Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити