3
Квітня
2021
На Дніпропетровщині пройде фест “Французька весна”

У квітні на Дніпропетровщині – “Французька весна”. Фест відкриє концерт піаністки Кім Барб’є в обласній філармонії.

Планується й онлайн зустріч із французьким письменником. А ще – презентація нового муралу. Про це стало відомо на зустрічі з керівництвом “Альянс Франсез Дніпро”, що пройшла у Дніпропетровській ОДА. Дніпропетровщина – гостинна для всіх національностей та культур, зацікавлена і в розвитку відносин із Францією. Фестиваль “Французька весна” – чудова нагода для жителів долучитися до європейських цінностей.

На Дніпропетровщині пройде фест "Французька весна"

Фест “Французька весна” проходить щороку. 2020-й став винятком через пандемію. “На цьогорічну “весну” запланували багато культурних цікавинок. Їхня реалізація залежатиме від епідемічної ситуації. Сподіваємося, додаткових обмежень не буде. І жителі Дніпропетровщини зможуть без перешкод ознайомитися з культурою нашої країни», – сказав директор громадської організації “Альянс Франсез Дніпро” Тібо Аюн.

Фестиваль стартує 6 квітня. В обласній філармонії у Дніпрі пройде концерт талановитої французької піаністки Кім Барб’є. У її віртуозному виконанні лунатимуть твори Скарлатті, Дебюссі, Моцарта, Рахманінова, Шопена, Баха-Зілоті. Початок о 19:00.

25 квітня до Дніпра завітає відомий мураліст Попай. Він володіє багатьма стилями живопису. У стінописах поєднує пейзажі та ліричні абстракції. Роботи Попая – завжди буйство кольорів. Протягом тижня митець розписуватиме одну зі стін Придніпровської академії будівництва та архітектури.

У планах на 29 квітня – онлайн-зустріч письменника Еріка-Еммануеля Шмітта з українськими шанувальниками французької літератури.

За посиланням https://34.ua/na-dnipropetrovshchini-projde-fest-francuzka-vesna_n115615

Фото: Дніпро ОДА - фото 163926
Фото: Дніпро ОДА - фото 163927
На Дніпропетровщині пройде фест "Французька весна"
Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити