11
Квітня
2021
EDU_FEST Dnipro – 2021

 У квітні-червні 2021 року Дніпровська академія неперервної освіти проводить фестиваль педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2021».

Фестиваль проводиться з метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку та задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освітянської галузі Дніпропетровської області; обміну ефективним педагогічним досвідом та створення умов для співпраці наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації.

Фестиваль проводиться на добровільних засадах і є відкритим для всіх закладів освіти, наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників Дніпропетровської області.

Програмою Фестивалю передбачено інноваційні розробки і досягнення науково-педагогічних, педагогічних працівників, установ і закладів освіти області (інтерактивні технології, методичні рекомендації, тренінги, узагальнений досвід роботи, майстер-класи, гравікони тощо).

Учасникам фестивалю необхідно надіслати до 01 травня 2021 року відповідний лист та роботу на електрону адресу за номінаціями (див. вкладення).

Підведення підсумків фестивалю та презентація перспективного педагогічного досвіду відбудеться в червні 2021 року.

Більш детальна інформація міститься на сайті http://dano.dp.ua/uk/41-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/.

Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити