25
Травня
2021
«Чілдрен кінофест» повернувся в кінотеатри

У Дніпрі «Чілдрен кінофест» в цьому році пройде в кінотеатрі в ТРЦ «Караван» з 28 травня по 6 червня. Передбачено показ 4 конкурсних і декількох позаконкурсних фільмів і мультфільмів.
Старт індивідуальної реєстрації на перший показ – 24 травня і кожен день буде відкриватися для реєстрації по 1 фільму або мультфільму. Фестиваль полюбився цілому поколінню дітей і квитки розлітаються в лічені хвилини з відкриття реєстрації, пояснює організатор.

Діти самі оцінюють фільми і саме завдяки їм є номінація – приз глядацьких симпатій. Де ще можна разом з дитиною подивитися фестивальне кіно Бельгії, Швейцарії, Норвегії, Франції та України? Цей фестиваль для дітей, про їхні почуття, емоції.


З огляду на те, що квитків не багато і дістануться вони не всім бажаючим, організатори вирішили провести змішаний формат фестивалю – офлайн і онлайн і кілька фільмів залишили для показу онлайн. Також як і в минулому році можна буде зареєструватися, в зазначений час подивитися фільм онлайн і після закінчення проголосувати за нього.

Фільми доступні до реєстрації та перегляду на «Чілдрен кінофест» – 2021 за посиланням https://childrenkinofest.com/ua/schedule/?city=dnipro

Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити