2
Червня
2021
Фестиваль “Конструкція VII” у Дніпрі

З 17 – 27 червня у Дніпрі відбудеться «Конструкція» — фестиваль нових медіа, експериментальної музики та сучасного аудіовізуального мистецтва, який вже всьоме відбувається у Дніпрі. За час існування фестиваль об’єднав більше 150 учасників з України, країн ЄС, США та Японії, які презентували перформанси, інсталяції, художні та музичні проекти, а також ділились досвідом власних практик.

«Конструкція» — це фестиваль, який фіксує та розповідає про цінні точки на мапі Дніпра, переосмислює локальний контекст та додає йому інших звучань. Ідея зародилася ще 6 років тому як спосіб відродити культурний простір міста, яке асоціюється виключно із промисловістю та ракетним будівництвом. Фестиваль поєднує теми містобудови та соціокультурного розвитку, ставить на меті пожвавлення діалогу навколо творчих потреб людини, яка живе в умовах постіндустріального та пострадянського міста. «Конструкція» починалась як фестиваль із аудіовізуальною програмою. Пізніше ми додали урбаністичний та освітній вектор. В рамках фестивалю проходили покази фільмів, лекції, воркшопи, дискусії та презентації з архітектури, сучасного мистецтва та музики. Цього року ми повертаємось до витоків, тобто зміщуємо акцент саме на експериментальну музику та нові медіа.

«Конструкція» — це історія про мрію та нову реальність, яку ми щороку створюємо на один тиждень в культурному просторі міста. Фестиваль неодноразово демонстрував, як інакше можуть використовуватися різні будівлі міста. Протягом минулих років «Конструкція» задіяла більше 50 локацій: залізничний вокзал «Південний», Планетарій, Акваріум, Ботанічний сад, Будинок органної та камерної музики, Дніпровську філармонію, Палац Ілліча, Фабрику ім. Володарського, музей «Літературне Придніпров’я», Палац Студентів, Наукову бібліотеку ДНУ та багато інших. Кожного року більше 20 іноземних митців відкривають для себе Дніпро та Схід України.

У 2021 році фестиваль відбудеться 17-20 червня у різних локаціях міста. Протягом фестивального тижня майданчиком для подій виступатимуть знакові місця та громадський простір Дніпра. Так в Ботанічному саду відбудеться виступ музикантів у форматі Ambient Garden, а в одній із міських занедбаних локацій — масштабний рейв.

Детальна інформація :https://www.facebook.com/constructionfestival/

Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити