30
Липня
2021
Фестиваль “КУРЕНІ МОЛОДІ”

Ніколи не знаєш, куди може занести хвиля румунського техно наступного разу. То ж сподіваємось, увійшовши у ворота Куренів ви вмить забудете про свої найближчі плани. Вечірки за участі цього тріо привчили нас до однієї простої істини – ти ніколи не вгадаєш, коли все закінчиться.

Як ви могли здогадатися, героями наступної суботи стануть Rhadoo, Raresh та Petre Insperescu. Колись ці троє підняли таку бучу, що хвиля румунського техно й досі прокочується світом, перетворившись на величезне цунамі. Саме тоді музична спільнота заговорила про «румунський феномен» – плеяду самобутніх техно-зірок Східної Європи.

Під час сетів вони настільки тонко відчувають одне одного, що коли виходять на back2back важко зрозуміти хто грає саме зараз – настільки переплітаються їхні музичні смаки. Музика RPR пульсує національним колоритом, а експериментальна техніка зведення лише додає їй новий імпульс – здогадатися куди спрямує звучання у наступну хвилину майже нереально. Але ми б радили не витрачати на це часу, а просто насолодитися кожною хвилиною їх музики у затишній атмосфері літніх Куренів.

Детальніше :https://m.facebook.com/events/1065896070609207

Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити