3
Серпня
2021
Фестиваль для усієї родини Urban Family Fest

На набережній парку «Шахтарський», що у Покровському районі Кривого Рогу, стартував вже традиційний фестиваль для усієї родини Urban Family Fest. Містян розважають виступами творчих колективів та спортивних команд. У шоу-програмі також турнір з пляжного волейболу, а крапку у суботньому вечорі поставить пінна вечірка.

Фестивалі Urban Family Fest проходять у різних районах міста наприкінці тижня. Естафету драйву, видовищних розваг та активного відпочинку Центрально-Міський район передав Покровському. 31 липня на пляжі в районі 44-го кварталу стартував спортивно-розважальний фест.

Для містян виступають творчі колективи з палаців культури «Глорія», «Веселка» та «Серпантин». На гостей вечора чекає презентація клубу моряків, який знаходиться у Покровському районі. Зацікавленим містянам розкажуть про основи військово-морської справи та покажуть, як керувати різноманітними плавальними засобами. А наймолодшим криворіжцям не дадуть нудьгувати професійні аніматори. Родзинкою фестивалю стала спортивна тематика, окрім виступів та майстер-класів від місцевих гандболістів на березі водоймища триває турнір з пляжного волейболу серед п’яти команд. Найкращих нагородять кубками за перше, друге та третє місце. У фіналі вечора на всіх гостей фестивалю чекає пінна вечірка та дискотека.

Детальніше за посиланням: https://one.kr.ua/news/36182

Автор
АртЕтно-Фест
Якщо новина сподобалася, розкажіть друзям:
Поширити