категорії учасників:
До участі у Фестивалі запрошуються: професійні та аматорські вокальні, фольклорні, хореографічні колективи, гурти популярної української пісні, театри мод, майстри декоративно-ужиткового мистецтва міст, районів, об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини та з усіх куточків України.

Відомий на всю Україну етнофестиваль “Петриківський Дивоцвіт” щорічно проходить в столиці українського народного живопису – селі Петриківка з 2008 року. Традиційно на фестивалі збираються умільці з усієї області, щоб похвалитися своїми виробами – ляльками, посудом та національним одягом в традиційному стилі, кованими виробами, плетеними кошиками та іншим.

Гостей розважатимуть майстри Петриківського розпису, народні ансамблі і козаки. Для поціновувачів української кухні відкриють цілі алеї з національною їжею – варениками, салом, випічкою та медом. Основу фестивалю складе ярмарок предметів декору, прикрашених всесвітньо відомим петриківським розписом.

Гості фестивалю, яких щорічно біля 30 тис, потрапляючи на цю масштабну подію, мають змогу познайомитися з колоритом «Виставкових галявин», які представляють райони, міста та об’єднані територіальні громади Дніпропетровщини, а це: і тематичні фотозони, творчі майстерні, майстер-класи, смачна українська кухня, непересічний та колоритний менталітет кожної територіальної одиниці, невимушені посмішки, людяність та справжні родинні традиції, звичаї та обряди, пройти повз які просто неможливо. А чого вартує алея майстрів, де можна придбати рідкісні вироби ручної роботи, креативну та корисну продукцію! Щорічно на фестиваль запрошується популярна зірка сучасного українського шоу-бізнесу. А ще під час етнофестивалю в 2017 році встановили рекорд України: «Найдовший петриківський розпис на тканині».

Наповнення фестивалю змінюється з року в рік, тому відвідувачів завжди чекають приємні сюрпризи!

Головна Мета події:
Фестиваль-ярмарок народної творчості «Петриківський Дивоцвіт» проводиться з метою розвитку українського аматорського мистецтва, збереження і популяризації нематеріальної культурної спадщини Дніпропетровщини, підтримки майстрів народних промислів, пошуку і підтримки обдарованих і талановитих представників народних мистецтв регіону, встановлення дружніх творчих відносин між містами, селами, районами, громадами, національними діаспорами Дніпропетровщини та представниками творчих делегацій як з інших регіонів України, так і з країн ЄС.
дата проведення:
21.09.2019
фотогалерея:
спонсори. партнери. медіа.
схожі події