Категорії учасників
Мешканці, майстри, сім’ї, учасники художньої самодіяльності, аматори, колективи, заклади, установи, організації, підприємства об’єднаних територіальних громад області.
Тематика:
Виставкова, мистецька, пізнавальна.

Обласний фестиваль талантів  є практично орієнтованим та діалоговим майданчиком для представників об’єднаних територіальних громад , сфери культури, комерційних структур, державного сектора та інших, які об’єднуються заради розвитку культурного простору Дніпропетровщини та виявлення талановитих громадян.

Фестиваль проходить за ініціативи управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради, комунального підприємства Дніпропетровської обласної ради „Представництво Придніпров’яˮ та громадської організації „ЖІНКИ плюсˮ.

Тема Фестивалю „Громада гостинна і талановита в родинному колі стрічає це літо!ˮ

Напрями Фестивалю:
 Напрям „Творчийˮ – презентація творчих здібностей окремих мешканців громад, сімей, колективів з числа мешканців ОТГ у жанрах: танцювальному, вокальному, декламаторському, оригінальному, поетичному тощо.

 Напрям „Кулінарнийˮ – презентація фірмових рецептів окремих осіб, сімей, колективів з оригінальним приготуванням найпростіших страв з найпростіших інгредієнтів з особистим „секретомˮ або „родзинкоюˮ.

 Напрям „Спадщина” – презентація процесу виготовлення елементу нематеріальної культурної спадщини, що зберігається та передається в сім’ї / в громаді з покоління в покоління та є традиційним для цієї місцевості (вишивання, витинання, лозоплетіння, соломоплетіння, малювання із застосуванням різних технік, гончарство, ковальство тощо).

 Напрям „Lifehackerˮ – презентація виробів місцевих винахідників-
„Кулібінихˮ (світильників, тинів, печей, технічних засобів, предметів побуту
тощо) з підручних матеріалів.

Головна мета події
„Громада гостинна і талановита в родинному колі стрічає це літо!ˮ
Дата проведення
червень-липень
Cпонсори. партнери. медіа. заголовок
Схожі події