НА ЩО ВИ ГОТОВІ “ЗАКРИТИ ОЧІ” НА ФЕСТИВАЛІ?
28 Травня 2020 - 31 Грудня 2020
Ми постійно з чимось “приміряємось”. Іноді незручно сказати людині, що вона неправа. Іноді, самі за собою не помічаємо провини. Але є речі, відношення до яких можна назвати принципами. Саме про ці принципи ми хочемо запитати у вас. На що ви готові "закрити очі" на фестивалі?
ЯКІ ФЕСТИВАЛІ ВИ ЧЕКАЄТЕ НАЙБІЛЬШЕ?
1 Лютого 2020 - 31 Грудня 2020
Як казав один наш знайомий: "Ніхто не може дорікнути прагнення до насолоди. Ніхто!" Якщо ви знаходитесь на нашому сайті, то вас точно не можна дорікнути в прагненні до насолоди. Бо фестиваль – це чиста насолода. Які фестивалі ви чекаєте найбільше?
ЩО ВАМ ПОТРІБНО, ЩОБ СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ НА ФЕСТИВАЛІ?
28 Травня 2020 - 31 Грудня 2020
Ніхто не буде займатись тяжкими фізичними вправами, якщо це не буде приносити з собою якоїсь користі. Скажіть нам, будь ласка, що вас мотивує бути волонтером на фестивалі?
ВІДВІДУВАННЯ ФЕСТИВАЛЮ ЦЕ ДЛЯ ВАС
1 Лютого 2020 - 31 Грудня 2020
Дуже легко і просто провести відмінності, тому ми цікавимось. Що саме для вас відвідування фестивалю. Як сказав гість KOZAK Fest-2019 – найбільшого етно-рок фестивалю центральної України: Коли ми вільні та нам надана повна можливість вибору бажаного, коли ніщо не заважає нам робити те, що нам більше подобається, будь-яку насолоду слід визнати бажаним, а будь-яке страждання огидним. Тому я повністю відключаюсь від сьогодення і занурююсь у справжню українську музику. Голосуй, якщо був присутній там!
Анонс подій